Bursa Logo Bayi Hizmetleri

Bilgili Forum

Administrator
Yönetici
Katılım
29 Ağu 2021
Mesajlar
1,024,798
Tepki
3
Puan
38
ile sizlerde birçok Logo hizmetine kolayca ulaşabilirsiniz. En iyi ve güvenilir çözümler ile sürekli değişen teknolojiyle uyumlu çalışmalar bu hizmetlerin kapsamına girmektedir. Logo yazılım işlemleri yapılırken, hizmet talep eden işletme ya da holdinglerin isteğine bağlı çalışmalar yapmaktadır. Öncelikle kurumsal kaynaklar planlanarak, uygun maliyet ile uçtan uca yönetim işlemi yapılmaktadır. Üretim süreçlerine uygun olarak yapılan işlemlerin yanı sıra, grup şirketleri için tek noktadan yönetim de verilen hizmet kapsamında yerini alır.

Verilen hizmetler arasında, işlemleri de bulunmaktadır. Bu sistem ile üretim sahasındaki makinalara uyumlanan dokunmatik ekranlar sayesinde olup bitenler kaydedilmektedir. Makinadan alınan sayaçlarla ise kayıtlı duruşlar baz alınarak raporlama yapılır. Üretimden veri toplama hizmeti ile üretim süreçlerinin proses enerjisi, kalite verilerinin gerçek zamanlı bir şekilde toplaması yapılır. Bu hizmet ile alınan raporlamalar için üretim miktarı, çalışma süresi, duruş zamanı, üretim fireleri, enerji tüketimleri gibi verilerden yararlanmak gerekir.

Teknolojik gelişimlere uygun olarak verilen hizmetler arasında da yer almaktadır. E-fatura çözümleri, faturaların dolaşımının dijital ortamlarda güvenli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Mevzuata uygun olarak, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlemiş olduğu standartlara göre elektronik belge düzenlemesi olarak e-fatura kesimi yapılır. Belirlenmiş olan veri aktarımları protokolü yardımıyla gönderilen taraftan alıcı tarafa iletiminin sağlanması olarak da açıklanabilir. Kısacası faturanın elektronik belge olarak düzenlenmesi ve iletilmesine e-fatura ismi verilir. Daha fazla bilgi ve iletişim için gelebilirsiniz.
 
Üst