Cipiyle yeğeninin üzerinden geçmişti! Hala Zerrin Kara sessizliğini bozdu

Bilgili Forum

Administrator
Yönetici
Katılım
29 Ağu 2021
Mesajlar
129,197
Tepki
2
Puan
38
İzmir'de Zerrin Kara, 8 yaşındaki yeğeninin araçtan indiğini fark etmediğini iddia ettiği bir kaza sonucu, minik çocuğun üzerinden geçerek ölümüne neden olduğu kazayı canlı yayında anlattı. Baba Adem Kara ise olayın ardından serbest bırakılan ablasının tutuklanmasını isterken Zerrin Kara ise kardeşi hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. ]

Acılı hala Zerrin Kara kazayı anlattı. Kara, Kaza bu oradaki çırpınışlarımı gördünüz mü? Ben arabada olmadığını fark ettikten sonra yüzü gülüyordu, çok şakacı bir çocuktu yine şaka yapıyor sandım ama kulağında kan vardı. Kimse sesimi duymadı. Otopark karanlıktı dedi. Kazanın ardından kurtarma çabalarını da anlattı Kara, Arabayı çalıştırmak için uğraştım, kilit ekranı çıktı aracı çalıştıramadım, kucağımda taşıdım, bağırdım, kimse sesimi duymadı, bir acil tıp uzmanı müdahale etti dedi.i

ZERRİN KARA'DAN KARDEŞİYLE İLGİLİ ÇARPICI İDDİA
Babanın ihmal var iddialara yanıt verirken gözyaşlarına boğuldu. Bakan bir insan neden öldürür çocuğu, hiçbir şey boşluğunu doldurmuyor dedi. Halanın iddiaları ise şaşkına çevirdi. Eymen bende kalıyordu. Kardeşimin işi yok, bizden para istiyor. Eymenin annesi yoğun bakımdayken Adem başkasıyla düğün yaptı, yıllarca eziyet etti, darbetti. Kanserden kaybettik, kısa bir süre sonra da Ademin bir çocuğu oldu dedi.

Kaynak: İHA
 
Üst