Eserlerinizi Koruyun

Bilgili Forum

Administrator
Yönetici
Katılım
29 Ağu 2021
Mesajlar
728,230
Tepki
3
Puan
38
Site Adı: Eser Tescil - Zamana Damgası ile Telif
Site Konusu: Eserlerinizi 5070 sayılı kanun kapsamında yasal olarak geçerli olarak koruma altına alın. Evden çıkmadan emeğinize sahip çıkmanın en hızlı, kolay yolu.

YENİ DÜNYADA TEMASSIZ TESCİLLEME İLE GÜVENCE

Pandeminin getirdiği yeni dünya düzeniyle artık pek çok işimizi internet üzerinden hallediyoruz. Bu süreçte ortaya çıkan pek çok özgün eser sahibi eserlerini nasıl tescil ettirip koruma altına alabilecek bunu düşünüyor. Biz de Eser Tescil olarak sizlere internet aracılığıyla eserlerinizi tescilleme imkânı sunuyoruz. İnternet adresimiz üzerinden ücretsiz bir şekilde üye olarak tescil paketlerimizden size uygun olan bir paketi satın alarak kolayca zaman damgası ve tescil sertifikası sahibi olabilirsiniz.
Eser Tescil olarak bize sunduğunuz eserlerinizin orijinal dosyasının özetini çıkararak bu özetle birlikte zaman damgası oluşturuyoruz. Bu belge ile orijinal metni oluşturmak neredeyse imkânsız hâle geliyor ve bu sayede metnin orijinal hâli sadece sizde mevcut oluyor. Sahip olduğunuz zaman damgası ve hakkının geçerliliğini koruyabilmesi adına tescillemeden sonra eser üzerinde hiçbir değişiklik yapmamanız gerekir. Tüm bu olanaklar doğrultusunda yeni dünya düzeninde siz de kolay ve hızlı bir şekilde telif hakkına sahip olmak için esertescil adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Web sitemiz:
 
Üst