Kayseri Yamaç Paraşütü

Bilgili Forum

Administrator
Yönetici
Katılım
29 Ağu 2021
Mesajlar
570,220
Tepki
3
Puan
38
Kayseri’nin doğası, mimarisi ve mükemmel mavilikteki gökyüzünden izlemeye değer heyecan ortamı yaratılmaktadır. hizmeti ile adrenalinden hoşlanan eğlence tutkunları için kapsamlı hizmetler verilmektedir. Yamaç paraşütü onuşunda üstün hizmet kalitesi ve eşsiz bir deneyim fırsatı sunulmaktadır. Bu hizmet, alanında uzman olan pilotlar tarafından verilmektedir. Paraşüt sporunu başarılı bir şekilde gerçekleştiren pilotlar, sizlerin bu deneyimi daha kolay ve eğlenceli yaşayabilmeniz için yardımcı olmaktadır. Farklı yamaçlar ve dağların bu hizmette kullanıldığı yamaç paraşütü uçuşları, korkusu olan kişilere verilmemektedir.

Özellikle, hizmetleri, oldukça keyifli ve adrenalin dolu uçuşlardır. Yamaç paraşütü uçuşlarını yaparken Kayseri’nin muhteşem manzarasına da seyirci kalacaksınız. Verilen hizmetler de hayatını Paraşüt snowboard, tırmanış, kamp, trekking, hike and fly gibi spor dallarına adamış pilotlar, bu yönde hizmetler sunmaktadır. Tecrübe ve adrenalin seviyesi müşteri isteklerine göre ayarlanabilmektedir. Spor ve heyecan aşklarını bu sporları deneyimleyerek yaşayabilirsiniz. Heyecan dolu uçuşlar için hizmetleri, tecrübelerinizi artırarak, bakış açınızı değiştirecektir. Uçuş deneyimleri sırasında, yanınızda mutlaka bir pilot görevlendirilmektedir. Paraşütün nasıl yönlendirileceği ve iniş anında nerede duracağı konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Yamaç paraşütü hizmeti verilirken, bütün gerekli güvenlik önlemleri alınarak uçuşa başlanmaktadır. Uçmak isteyen müşterilerin güvenliği sağlanarak, uçuş işlemi başlar. Aynı zamanda, uçma anında yanınızda olan pilot, sizleri bulunduğunuz ortama alıştırır. Bilgi için sizde gelebilirsiniz.
 
Üst