Kompozit Rogar Kapağı Ürünleri

Bilgili Forum

Administrator
Yönetici
Katılım
29 Ağu 2021
Mesajlar
1,024,798
Tepki
3
Puan
38
, seri ve özel üretim olarak sunulan hizmet kategorileri arasında yer almaktadır. Bu kapaklar, menteşe detaylı, yuvarlak, kare ya da oval formlara sahip olabilmektedir. Kompozit malzemeden tasarlanan rögar kapakları, belediyeler, şehir hastaneleri, altyapı için alternatif oluşturan yerler için kullanılan ürünlerdir. Görselliği ve sağlamlığı sayesinde, son zamanlarda en sık tercih edilen rögar kapağı modelleri arasında kompozit ürünler yer almaktadır. Kompozitlerin yanı sıra olan modeller de seçenekler arasındadır. Plastik rögar kapakları ise delikli, yuvarlak, kare ve deliksiz gibi üretim seçeneklerine sahiptir.

Çok yağmur alan bölgeler için sık tercih edilecek olan modelleri de seçenekler arasında yerini almaktadır. Altyapı ürünleri olarak, yağmur suyu ızgaralı olarak da tasarlanan modellerdir. Modern şehir mobilyaları içinde yer alan bu kapaklar, özellikle büyük şehirlerde sık sık tercih edilmektedir. Paslanmaz, plastik ve seçenekleri, farklı zeminler için rahatlıkla tercih edilen altyapı malzemeleridir.

Döküm rogar kapaklarının, genellikle kullanıcıları site ve mahalle sakinleridir. Bu nedenle, mahalle aralarında sık sık rastlanabilecek rogar kapaklarından bir tanesidir. Ancak döküm yerine kompozit ürünler daha sık tercih edilen altyapı malzemeleri arasındadır. Bu durumun asıl sebebi ise kompozitlerin geri dönüşümünün olmamasıdır. Dolayısıyla hırsızların aklına gelmeyecek olan kapak türleridir. Bunun yanı sıra kompozitlerin belleğinde yer alan kauçuk koku sayesinde kompozitler sızıntı yapmamaktadır. Bilgi için adresine gelebilirsiniz.
 
Üst