OPENCART E-TİCARET

Bilgili Forum

Administrator
Yönetici
Katılım
29 Ağu 2021
Mesajlar
824,262
Tepki
3
Puan
38
Fiziksel mağazasını sanal aleme taşımak isteyenlerin en doğru çözümü Opencart E-Ticaret sistemi üzerinden geçer. Sizlerde hemen web sitemizde bulunan Opencart kurulum paketlerinden faydalanarak ürün satışlarınızı arttırarak yüksek miktarlarda gelirlere ulaşabilirsiniz. Her ihtiyaca yönelik modülleri bulunan Opencart sistemi ile sınırsız ürün ekleyerek sitenizde satışları arttırabilirsiniz. Üstelik tüm bu tasarımlar %100 mobil uyumlu tasarımlardır. Sizlere tüm optimizasyonları yaparak satışını gerçekleştireceğiz.

Opencart E-Ticaret sistemi ile 170’den fazla modern tema ile hizmetinize çok şık web siteleri sunabiliriz. Her sektöre uygun tema seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kendi zevkinize uyan temayı seçerek hemen satışlarınıza başlayabilirsiniz.
Herhangi bir problem yaşadığınız takdirde 7/24 canlı destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Üstelik sitemizden bu paketleri alan kişilerden yıllık yenileme ücreti talep etmemekteyiz. Sistem hakkında detaylı bilgi olmayan kişilere de kurulum sonrası eğitim vermekteyiz. Sizlerde bu eğitimin ardından hızlıca ürünlerinizi dünya üzerinde satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

sistemini sizlere SEO uyumlu bir şekilde kurup öyle teslim ediyoruz. Bu sayede en çok ziyaret edilen aramaların olduğu yerde sizlerde en üst sıralarda çıkacak, müşterilerinizi kolayca bulabileceksiniz.
 
Üst