Ucuz Minecraft Hesap

Bilgili Forum

Administrator
Yönetici
Katılım
29 Ağu 2021
Mesajlar
1,152,642
Tepki
3
Puan
38
Site Adı: Oyunlar Ucuz
Site Adresi: Oyunlarucuz.com
Site Konusu: Minecraft Ucuz Premium Hesaplar

Satılık minecraft ucuz Premium hesaplar arıyorsanız hoş geldiniz. Minecraft, Mojang stüdyoları tarafından geliştirilen ve 2011'de piyasaya sürülen bir 3D video oyunudur. 2020 itibariyle, dünya çapında 120 milyondan fazla günlük kullanıcıyla 200 milyondan fazla Minecraft kopyası sattı.

Minecraft premium bir oyundur ve kullanıcılar abonelik ücretini aylık, üç aylık veya altı aylık olarak ödemelidir. Minecraft'ta oynanacak birçok mod vardır: Hardcore modu, Macera modu, Seyirci modu, Yaratıcı mod ve Çok Oyunculu. Bazı kullanıcılar uygun fiyatlara Minecraft Premium Hesabı arıyor? Onu uygun fiyatlara almak mümkün mü? Cevabı öğrenelim.

[Resim: minecraft-premium-hesap-scaled.jpg]


Minecraft Premium Hesabı Nedir?

Minecraft hesabı - ücretli (önceden premium olarak biliniyordu) Minecraft.net'ten Minecraft'ın bir kopyasını satın aldınız. Minecraft hizmetlerinde oturum açmak için Minecraft kullanıcı adınızı kullanırsınız ve oyunun tamamına erişebilirsiniz. account.mojang.com/migrate adresini ziyaret ederek parolayı sıfırlayabilir ve hesabı bir Mojang hesabına taşıyabilirsiniz.

Satılık Minecraft Ucuz Premium Hesaplar

Minecraft hesabı, yaratıcılığınızı keşfedebileceğiniz ve kendi dünyanızı inşa edebileceğiniz en popüler açık dünya hayatta kalma oyununu oynamanıza izin verir. Oyunlarucuz sitesi Minecraft hesabı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, oyunu herhangi bir sınırlama olmaksızın oynamanıza izin veren birçok Minecraft alt satış teklifleri vermektedir. İhtiyacınız olan tüm özelliklere sahip Mojang hesabından, önceden oynama süresi olmayan tamamen yeni bir hesabı seçebilirsiniz.

Oyunlarucuz sitesi ile 5 günlük sigorta süresi sağlayan özellikli TrustShield korumamızla diğer oyunculardan herhangi bir risk almadan Minecraft hesabı satın alabilirsiniz. Minecraft hesabı satın almak istiyorsanız, paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyunlarucuz.com sitesine girerek beğendiğiniz paketi satın almaktır.
 
Üst